KVKK Uyumlu Hızlı Geri Dönüş 7/24 Bilgi Hattı
08508401141 81 İl Kapsama
Adana — Klipsli Sünnet

Adana Feke Klipsli Sünnet

Hızlı Ön Bilgi ve Randevu Desteği

Adana bölgesinde Klipsli Sünnet hizmeti Sünnetçim güvencesiyle sunulmaktadır. Uzman doktorumuz ile güvenli ve hijyenik ortamda hizmet alın.

  • UzmanDoktorlar
  • AdanaHizmet Bölgesi
  • KVKK GüvenliBaşvuru
  • OrtalamaGeri Dönüş 15 dk
Adana Hizmet BölgesiKlipsli Sünnet hizmetinizdeyiz
Ortalama Geri Dönüş 0 dkHızlı geri dönüş garantisi
Uzman DoktorDeneyimli ve güvenilir hekim kadrosu
Bilgilendirici İçeriklerAileler için rehber ve yararlı içerikler

Doktorumuz

Sünnetçim

Adana Sünnet Doktoru

4.9 · 240+ değerlendirme

  • Klipsli Sünnet
  • Modern Tıbbi Ekipman
  • Ön Bilgilendirme
  • Randevu Desteği
Bilgi Al
  • Adana bölgesinde hızlı yönlendirme
  • Randevu desteği ve takip hizmeti
  • 7/24 bilgi hattı ile her zaman yanınızdayız
  • Aileler için güvenilir, şeffaf hizmet

"Adana'da Klipsli Sünnet hizmeti aldık. Süreç çok hızlı ve güvenli ilerledi. Doktor çok ilgiliydi."

ZK
Zeynep K.Adana · Klipsli Sünnet
Doğrulandı

"Telefon teyidi ve randevu desteği çok hızlıydı. Klipsli Sünnet için çok memnun kaldık."

MT
Mehmet T.Adana · Klipsli Sünnet
Doğrulandı

Adana Feke Klipsli Sünnet

Feke Klipsli Sünnet, Adana'nın Feke ilçesinde sunduğumuz güvenilir ve profesyonel sünnet hizmetidir. Uzman doktorumuzun deneyimi ve modern teknikleri ile yapılan bu uygulama, hijyenik bir ortamda gerçekleştirilir. Klipsli sünnet, çocukların sağlığını öncelikli hedef olarak görmekte ve ailelerin güvenli bir hizmet almasını sağlamaktadır.

Klipsli Sünnet Nedir?

Klipsli sünnet, penis üzerindeki prepusyumun (sünnet derisi) klips yardımıyla kesilerek çıkarılması işlemi olarak tanımlanabilir. Bu yöntem, hızlı bir işlem ve hızlı iyileşme süreci sunmasıyla bilinir.

Tıbbi Tanım ve Süreç

Klipsli sünnet, lokal anestezi altında yapılır ve genellikle 10-15 dakika sürer. İşlem sırasında, özel bir klips kullanılarak sünnet derisi kesilir ve klips sayesinde kanama kontrol altına alınır. Bu yöntem, çocukların daha az ağrı hissetmesini sağlar.

Diğer Yöntemlerle Karşılaştırma

Diğer sünnet yöntemleriyle karşılaştırıldığında, klipsli sünnetin avantajları arasında daha az kanama riski ve hızlı iyileşme süresi bulunur. Ayrıca, klipsli sünnet sonrasında bakım işlemleri de daha kolaydır.

Adana Feke'de Klipsli Sünnet Nasıl Yapılır?

Klipsli sünnet işlemi, aşağıdaki adımlarla gerçekleştirilir:

  1. Muayene: Uzman doktorumuz, çocuğunuzun sağlık durumunu değerlendirir.
  2. Anestezi: Lokal anestezi uygulanarak çocuk rahatlatılır.
  3. İşlem: Klipsli sünnet işlemi gerçekleştirilir.
  4. Kontrol: İşlem sonrası çocuk, uzman doktor tarafından kontrol edilir.

Klipsli Sünnet Avantajları

  • Hızlı ve etkili işlem süresi.
  • Daha az ağrı ve rahatsızlık.
  • Az kanama riski.
  • Hızlı iyileşme süreci.
  • Kolay bakım süreci.

Klipsli Sünnet Fiyatları 2026

2026 yılında Adana Feke'de klipsli sünnet fiyatları, sağlık hizmetleri ve uzmanlık düzeyine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klipsli Sünnet Sonrası Bakım Rehberi

İlk 48 Saat

Klipsli sünnet sonrası ilk 48 saat içinde çocuğunuzun dinlenmesi önemlidir. Aşırı hareketten kaçınılmalı ve bölge temiz tutulmalıdır.

İyileşme Süreci

İyileşme süreci genellikle 7-10 gün sürer. Bu süre zarfında doktorun önerilerine uymak önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem sonrası çocuğun genital bölgesinin temizliğine dikkat edilmeli ve belirtilen bakım talimatları izlenmelidir.

Adana Feke'de Sizi Bekliyoruz

Feke Klipsli Sünnet hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için randevu formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz, çocuklarınızın sağlığı için en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Süreç

Klipsli Sünnet Nasıl Çalışır?

3 basit adımda Adana için Klipsli Sünnet hizmeti alın.

1

Bilgi Formu Doldurun

Formu doldurun veya WhatsApp'tan yazın. Bilgileriniz güvenle iletilir.

2

Ekibimiz Sizi Arasın

Ortalama 15 dakika içinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçer.

3

Randevunuzu Alın

Size en uygun tarih ve doktor ile randevunuz oluşturulur.

Adana Klipsli Sünnet — Sık Sorulan Sorular

Feke'de Klipsli Sünnet fiyatları 2026 yılı itibarıyla değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Klipsli Sünnet, lokal anestezi ile yapıldığı için işlem sırasında ağrı hissedilmez. İşlem sonrası hafif bir rahatsızlık olabilir, ancak genellikle tolere edilebilir.

Klipsli Sünnet genellikle 6 ay ile 5 yaş arasında yapılabilir. Ancak, çocuğunuzun sağlık durumu göz önünde bulundurulmalıdır.

Klipsli Sünnet sonrası iyileşme süresi genellikle 7-10 gün arasında değişmektedir.

Feke'de Klipsli Sünnet, uzman doktorlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman kadromuz, deneyimli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Klipsli Sünnet sonrası bakım, bölgenin temiz tutulması ve doktorun önerilerine uyulması ile sağlanır. İlk 48 saatte dikkatli olunmalıdır.

Klipsli Sünnet, daha az kanama ve hızlı iyileşme süreci sunarken, normal sünnette dikiş kullanılabilir. Her iki yöntem de güvenlidir.

Feke'de Klipsli Sünnet için randevu almak için randevu formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Klipsli Sünnet, uzman doktorlar tarafından yapıldığında genellikle güvenlidir. Ancak, her cerrahi işlemde olduğu gibi bazı riskler bulunabilir.

Klipsli Sünnet işlemi genellikle 10-15 dakika sürmektedir. Hızlı bir işlem olması, bu yöntemi tercih eden aileler için avantaj sağlamaktadır.

Konum & İletişim

Sünnetçim — Adana

Adana merkezde, toplu taşımaya yakın konumumuzla kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres

Adana, Türkiye

Telefon

08508401141

WhatsApp

08508401141

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00 - 21:00
Hafta sonu: 10:00 - 18:00

Adana Klipsli Sünnet İçin Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz ön bilgi alabilir, doktorumuza güvenle ulaşabilirsiniz. 08508401141

Hemen Ara WhatsApp
Slot Siteleri Casino Slot Siteleri Deneme Bonusu Milanobet