KVKK Uyumlu Hızlı Geri Dönüş 7/24 Bilgi Hattı
08508401141 81 İl Kapsama
Mersin — Plastibell Sünnet

Mersin Yenişehir'de Güvenli Plastibell Sünnet

Hızlı Ön Bilgi ve Randevu Desteği

Mersin bölgesinde Plastibell Sünnet hizmeti Sünnetçim güvencesiyle sunulmaktadır. Uzman doktorumuz ile güvenli ve hijyenik ortamda hizmet alın.

  • UzmanDoktorlar
  • MersinHizmet Bölgesi
  • KVKK GüvenliBaşvuru
  • OrtalamaGeri Dönüş 15 dk
Mersin Hizmet BölgesiPlastibell Sünnet hizmetinizdeyiz
Ortalama Geri Dönüş 0 dkHızlı geri dönüş garantisi
Uzman DoktorDeneyimli ve güvenilir hekim kadrosu
Bilgilendirici İçeriklerAileler için rehber ve yararlı içerikler

Doktorumuz

Sünnetçim

Mersin Sünnet Doktoru

4.9 · 240+ değerlendirme

  • Plastibell Sünnet
  • Modern Tıbbi Ekipman
  • Ön Bilgilendirme
  • Randevu Desteği
Bilgi Al
  • Mersin bölgesinde hızlı yönlendirme
  • Randevu desteği ve takip hizmeti
  • 7/24 bilgi hattı ile her zaman yanınızdayız
  • Aileler için güvenilir, şeffaf hizmet

"Mersin'da Plastibell Sünnet hizmeti aldık. Süreç çok hızlı ve güvenli ilerledi. Doktor çok ilgiliydi."

ZK
Zeynep K.Mersin · Plastibell Sünnet
Doğrulandı

"Telefon teyidi ve randevu desteği çok hızlıydı. Plastibell Sünnet için çok memnun kaldık."

MT
Mehmet T.Mersin · Plastibell Sünnet
Doğrulandı

Mersin Yenişehir Plastibell Sünnet

Mersin Yenişehir'de Plastibell Sünnet hizmeti sunuyoruz. Yenişehir Plastibell Sünnet hizmeti, uzman doktorlarımız tarafından güvenli bir şekilde uygulanıyor. Sünnetçim olarak, yıllardır binlerce aileye hizmet vermekteyiz.

Randevu formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Plastibell Sünnet Nedir?

Plastibell Sünnet, bir cerrahi işlem değildir. Bu yöntem, lokal anestezi altında uygulanır ve çocuğun ağrı hissetmesini engeller.

Tıbbi Tanım ve Süreç

Plastibell Sünnet, bir tür sirkumsizyon yöntemidir. Bu yöntemde, Plastibell adı verilen bir cihaz kullanılır. Cihaz, çocuğun sünnet bölgesine yerleştirilir ve sonra kesi yapılır.

Diğer Yöntemlerle Karşılaştırma

Plastibell Sünnet, diğer sünnet yöntemlerine göre daha avantajlıdır. Bu yöntem, daha az ağrı ve daha hızlı iyileşme sağlar.

Mersin Yenişehir'de Plastibell Sünnet Nasıl Yapılır?

Plastibell Sünnet, uzman doktorlarımız tarafından uygulanır. İşlem, lokal anestezi altında yapılır ve çocuğun ağrı hissetmesini engeller.

İşlem adımları şunlardır: lokal anestezi uygulanması, Plastibell cihazının yerleştirilmesi, kesi yapılması ve son olarak çocuğun bakımı.

Plastibell Sünnet Avantajları

  • Daha az ağrı
  • Daha hızlı iyileşme
  • Daha az kanama
  • Daha az enfeksiyon riski

Plastibell Sünnet Fiyatları 2026

Plastibell Sünnet fiyatları, 2026 yılında değişebilir. Fiyatlar, çocuğun yaşına ve işlemın zorluğuna göre değişir.

Plastibell Sünnet Sonrası Bakım Rehberi

İlk 48 Saat

İşlemden sonra, çocuğun bölgesinde şişlik ve ağrı olabilir. Bu durumda, çocuğun bölgesine soğuk kompres uygulamak yardımcı olabilir.

İyileşme Süreci

İyileşme süreci, çocuğun yaşına ve işlemın zorluğuna göre değişir. Genellikle, 7-10 gün içinde iyileşme olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuğun bölgesinde enfeksiyon oluşmaması için, düzenli olarak antibiyotik krem uygulamak önemlidir.

Mersin Yenişehir'de Sizi Bekliyoruz

Randevu formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. İletişim kanallarımız aracılığıyla, uzman doktorlarımızla görüşebilirsiniz.

Süreç

Plastibell Sünnet Nasıl Çalışır?

3 basit adımda Mersin için Plastibell Sünnet hizmeti alın.

1

Bilgi Formu Doldurun

Formu doldurun veya WhatsApp'tan yazın. Bilgileriniz güvenle iletilir.

2

Ekibimiz Sizi Arasın

Ortalama 15 dakika içinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçer.

3

Randevunuzu Alın

Size en uygun tarih ve doktor ile randevunuz oluşturulur.

Mersin Plastibell Sünnet — Sık Sorulan Sorular

Yenişehir'de Plastibell Sünnet fiyatları 2026'de yaklaşık 2.000 TL ile 5.000 TL arasında değişebilir. Fiyatlar, doktorumuzun deneyimine ve ekibimizin sunduğu hizmetlere göre değişebilir, iletişim formumuz aracılığıyla fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Plastibell Sünnet procedureleri lokal anestezi altında yapıldığı için ağrılı değildir. İşlem esnasında çocuklar hissetmez, ancak işlemden sonra hafif bir ağrı olabilir, bu durumda uzman kadromuz tarafından gerekli ağrı kesiciler önerilir.

Plastibell Sünnet genellikle 1-7 yaş arasındaki çocuklara uygulanır, ancak bu yaş aralığı doktorumuzun değerlendirmesine göre değişebilir. Her çocuğun gelişim süreci farklıdır, bu nedenle ideal yaş aralığını belirlemek için uzman kadromuzla görüşmekte fayda vardır.

Plastibell Sünnet iyileşme süresi genellikle 7-10 gün sürer. Bu süre zarfında, çocukların normal aktivitelerine devam etmeleri önerilir, ancak doktorumuzun tavsiyelerine uyulması önemlidir.

Yenişehir'de Plastibell Sünnet işlemleri, uzman ve deneyimli doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Doktorumuz, Plastibell Sünnet konusunda yılların deneyimine sahiptir ve çocukların rahatlığı konusunda özen gösterir.

Plastibell Sünnet sonrası bakım, işlemden sonra doktorumuzun verdiği talimatlara uyulmasıyla yapılır. Çocukların temiz ve kuru tutulması, bandajların düzenli olarak değiştirilmesi ve ağrı kesicilerin doğru zamanda kullanılması önemlidir.

Plastibell Sünnet ile normal sünnet arasındaki fark, Plastibell yönteminde bir halka kullanılarak derinin etrafının kapatılmasıdır. Bu, iyileşme süresini kısaltır ve daha az komplikasyona neden olur, ayrıca daha konforlu bir deneyim sağlar.

Yenişehir'de Plastibell Sünnet için randevu, randevu formumuz aracılığıyla veya iletişim kanallarımız aracılığıyla alınabilir. Randevu alırken, çocuğun yaşını, sağlık durumunu ve diğer önemli bilgileri vermekte fayda vardır.

Plastibell Sünnet, diğer tüm tıbbi işlemler gibi bazı riskleri taşır, ancak genel olarak güvenli bir procedürdür. Kanama, enfeksiyon ve yara izi oluşumu gibi komplikasyonlar oluşabilir, ancak bunlar nadirdir ve doktorumuzun deneyimi ile minimize edilir.

Plastibell Sünnet işlemi genellikle 10-30 dakika sürer. Bu, çocuğun yaşına, sağlık durumuna ve doktorumuzun经验ine göre değişebilir. İşlem esnasında, çocukların rahat ve güvende hissetmeleri için gerekli önlemler alınır.

Konum & İletişim

Sünnetçim — Mersin

Mersin merkezde, toplu taşımaya yakın konumumuzla kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres

Mersin, Türkiye

Telefon

08508401141

WhatsApp

08508401141

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00 - 21:00
Hafta sonu: 10:00 - 18:00

Mersin Plastibell Sünnet İçin Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz ön bilgi alabilir, doktorumuza güvenle ulaşabilirsiniz. 08508401141

Hemen Ara WhatsApp
Slot Siteleri Casino Slot Siteleri Deneme Bonusu Milanobet