KVKK Uyumlu Hızlı Geri Dönüş 7/24 Bilgi Hattı
08508401141 81 İl Kapsama
Trabzon — Plastibell Sünnet

Trabzon Sürmene'de Güvenli Plastibell Sünnet Hizmeti

Hızlı Ön Bilgi ve Randevu Desteği

Trabzon bölgesinde Plastibell Sünnet hizmeti Sünnetçim güvencesiyle sunulmaktadır. Uzman doktorumuz ile güvenli ve hijyenik ortamda hizmet alın.

  • UzmanDoktorlar
  • TrabzonHizmet Bölgesi
  • KVKK GüvenliBaşvuru
  • OrtalamaGeri Dönüş 15 dk
Trabzon Hizmet BölgesiPlastibell Sünnet hizmetinizdeyiz
Ortalama Geri Dönüş 0 dkHızlı geri dönüş garantisi
Uzman DoktorDeneyimli ve güvenilir hekim kadrosu
Bilgilendirici İçeriklerAileler için rehber ve yararlı içerikler

Doktorumuz

Sünnetçim

Trabzon Sünnet Doktoru

4.9 · 240+ değerlendirme

  • Plastibell Sünnet
  • Modern Tıbbi Ekipman
  • Ön Bilgilendirme
  • Randevu Desteği
Bilgi Al
  • Trabzon bölgesinde hızlı yönlendirme
  • Randevu desteği ve takip hizmeti
  • 7/24 bilgi hattı ile her zaman yanınızdayız
  • Aileler için güvenilir, şeffaf hizmet

"Trabzon'da Plastibell Sünnet hizmeti aldık. Süreç çok hızlı ve güvenli ilerledi. Doktor çok ilgiliydi."

ZK
Zeynep K.Trabzon · Plastibell Sünnet
Doğrulandı

"Telefon teyidi ve randevu desteği çok hızlıydı. Plastibell Sünnet için çok memnun kaldık."

MT
Mehmet T.Trabzon · Plastibell Sünnet
Doğrulandı

Trabzon Sürmene Plastibell Sünnet

Trabzon Sürmene Plastibell Sünnet hizmeti almak isteyen aileler,Sünnetçim TEK ŞİRKET olarak yıllardır deneyimimizi ve uzmanlığımızı sunuyoruz. Çocuklarınıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sürmene Plastibell Sünnet hizmetimiz, güvenli ve hijyenik ortamda uzman doktorlarımız tarafından gerçekleştiriliyor.

Randevu formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.Ekibimiz, Plastibell Sünnet hakkında her türlü sorunuz için hazır.

Plastibell Sünnet Nedir?

Plastibell Sünnet, sirkumsizyon işleminin lokal anestezi altında, özel bir cihaz olan Plastibell kullanılarak gerçekleştirilen bir yöntemidir. Bu yöntem,klamp veyalazer sünnet yöntemlerine göre daha az ağrı ve iyileşme süreci sunar.

Tıbbi Tanım ve Süreç

Plastibell Sünnet, cerrahi bir işlem olarak kabul edilir ve uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmelidir. İşlem sırasında, Plastibell cihazı kullanılarak sünnet bölgesinin etrafına bir halka yerleştirilir ve lokal anestezi uygulanır.

Diğer Yöntemlerle Karşılaştırma

Plastibell Sünnet, diğer sünnet yöntemlerine göre daha az risk ve daha hızlı iyileşme süreci sunar. Ayrıca, Plastibell Sünnet, daha az ağrı ve rahatsızlık verir.

Trabzon Sürmene'de Plastibell Sünnet Nasıl Yapılır?

Plastibell Sünnet işleminin adımları şunlardır:

  • Lokal anestezi uygulanır.
  • Plastibell cihazı kullanılır.
  • Sünnet bölgesinin etrafına bir halka yerleştirilir.
  • İşlem sonrası bakım yapılır.

Plastibell Sünnet Avantajları

Plastibell Sünnet avantajları şunlardır:

  • Daha az ağrı ve rahatsızlık.
  • Daha hızlı iyileşme süreci.
  • Daha az risk.
  • Güvenli ve hijyenik ortam.

Plastibell Sünnet Fiyatları 2026

Plastibell Sünnet fiyatları,hizmetin kalitesi veuzmanımızın deneyimi dikkate alınarak belirlenir. Randevu formumuzdan bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Plastibell Sünnet Sonrası Bakım Rehberi

İlk 48 Saat

Plastibell Sünnet sonrası ilk 48 saatte, sünnet bölgesinin temiz ve kuru tutulması önemlidir. Ayrıca, ağrı kesici ilaçlar kullanılabilir.

İyileşme Süreci

İyileşme süreci yaklaşık 7-10 gün sürer. Bu süre zarfında, sünnet bölgesinin temiz ve kuru tutulması önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plastibell Sünnet sonrası, sünnet bölgesinin temiz ve kuru tutulması, ağrı kesici ilaçların kullanılması ve iyileşme sürecine dikkat edilmesi önemlidir.

Trabzon Sürmene'de Sizi Bekliyoruz

Randevu formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.Kadromuz, Plastibell Sünnet hakkında her türlü sorunuz için hazır. İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Süreç

Plastibell Sünnet Nasıl Çalışır?

3 basit adımda Trabzon için Plastibell Sünnet hizmeti alın.

1

Bilgi Formu Doldurun

Formu doldurun veya WhatsApp'tan yazın. Bilgileriniz güvenle iletilir.

2

Ekibimiz Sizi Arasın

Ortalama 15 dakika içinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçer.

3

Randevunuzu Alın

Size en uygun tarih ve doktor ile randevunuz oluşturulur.

Trabzon Plastibell Sünnet — Sık Sorulan Sorular

Sürmene'de Plastibell Sünnet fiyatları 2026'de yaklaşık olarak 2.000 ila 5.000 TL arasında değişmektedir. Ancak fiyatlar doktorumuzun deneyimine ve sağlık kurumunun tiêu chuẩnlarına göre değişebilir, iletişim formumuz aracılığıyla daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Plastibell Sünnet sırasında lokal anestezi uygulanır, bu nedenle işlem sırasında ağrı hissedilmez. İşlem sonrası hafif bir rahatsızlık oluşabilir, ancak bu durum genellikle kısa sürelidir ve ağrı kesicilerle kontrol altına alınabilir.

Plastibell Sünnet genellikle 1 ila 7 yaş arasındaki çocuklara uygulanır. Ancak bu işlem için en uygun yaş, doktorumuzun çocuğun genel sağlık durumunu ve diğer faktörleri göz önünde bulundurarak belirleyeceği yaş olacaktır.

Plastibell Sünnet后的 iyileşme süresi genellikle 7 ila 10 gün arasındadır. Bu süre zarfında, çocukların normal aktivitelere dönebilmesi için gerekli bakım ve takip, uzman kadromuz tarafından sağlanır.

Sürmene'de Plastibell Sünnet işlemini, deneyimli ve uzman doktorumuz gerçekleştirmektedir. Randevu formumuz aracılığıyla doktorumuzla görüşme ayarlayabilirsiniz.

Plastibell Sünnet sonrası bakım, iyileşme sürecini hızlandırmak ve komplikasyonları önlemek için çok önemlidir. Doktorumuz, işlemden sonra gerekli bakımı ve takip etmeyi anlatır, bu konuda aileleri bilgilendirir.

Plastibell Sünnet ile geleneksel sünnet arasındaki en büyük fark, Plastibell yönteminde ciltte herhangi bir kesi yapılmaması ve daha az kanama olmasıdır. Ayrıca, Plastibell Sünnet daha kısa süren bir işlemdir ve iyileşme süreci daha konforludur.

Sürmene'de Plastibell Sünnet için randevu almak çok kolaydır. İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilir veya randevu formumuz aracılığıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Plastibell Sünnet, diğer tıbbi işlemler gibi, bazı riskleri içerir. Ancak, deneyimli doktorumuz ve uzman ekibimiz tarafından uygulandığında, Plastibell Sünnet güvenli bir işlemdir. Olası riskler ve komplikasyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Plastibell Sünnet işlemi genellikle 10 ila 30 dakika arasında sürer. İşlem süresinin uzunluğu, çocuğun yaşı ve genel sağlık durumuna bağlı olarak değişebilir. Doktorumuz, işlem öncesi ve sonrası nécessaire Tüm ayrıntıları ailelerle paylaşır.

Konum & İletişim

Sünnetçim — Trabzon

Trabzon merkezde, toplu taşımaya yakın konumumuzla kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres

Trabzon, Türkiye

Telefon

08508401141

WhatsApp

08508401141

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00 - 21:00
Hafta sonu: 10:00 - 18:00

Trabzon Plastibell Sünnet İçin Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz ön bilgi alabilir, doktorumuza güvenle ulaşabilirsiniz. 08508401141

Hemen Ara WhatsApp
Slot Siteleri Casino Slot Siteleri Deneme Bonusu Milanobet